KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 15475085

nr 1547 5085

Eke Bjerén

(1943-1999), Sverige

Collage, Signerad, daterad -64, pannå, yttermått inklusive ram: 70x31 cm

Utrop:

500 kr

måndag 12 juni 2023
kl 19:15:03

Eke Bjerén

Läs mer om Eke Bjerén